Maskat grabisin banesën në Kavajë, dhunojnë pronarin e largohen
Një ngjarje e rëndë ka ndodhur mbrëmjen e sotme në Kavajë.

Sipas raportimeve të para mësohet se dy persona, të maskuar kanë tentuar të grabisin një banesë.

Mësohet se personat e maskuar kanë dhunuar me sende të forta pronarin e banesës dhe më pas janë larguar.

Shtuar më 22/01/2021, ora 21:18

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori