Maskat grabisin banesën e 40-vjeçares në Fier
Një ngjarje e rëndë ka ndodhur ditën e sotme në Fier.

Persona me maska kanë grabitur në qendër të qytetit të Fierit një banesë. Burime të policisë kanë thënë se banesa e shtetases me iniciale E.M 40 vjeçe është bërë dje “pre” e hajdutëve.

Sipas policisë autorët kanë hyrë të maskuar në banesë dhe kanë vjedhur një sasi të konsiderueshme parash dhe sendesh me vlerë (bixhuteri).

Pas denoncimit policia ka sekuestruar kamerat e sigurisë në disa subjekte dhe po punon për kapjen e autorëve.
Shtuar më 28/01/2020, ora 18:37

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori