Makina përplaset me murin, plagoset një person
Një aksident ka ndodhur në aksin Korçë-Voskopojë.

Burimet zyrtare bëjnë me dije se një mjet ka dalë nga rruga dhe është përplasur me murin.

Policia dhe ambulanca kanë shkuar në vendin e ngjarjes dhe bëhet me dije se është një i plagosur.


Shtuar më 20/02/2020, ora 20:05

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori