Makina përplas për vdekje të riun dhe largohet me shpejtësi
Pëlqej
Një i ri është përplasur mbrëmjen e sotme nga makina në Kavajë.

Si pasojë ai ka humbur jetën, ndërsa autori është larguar me shpejtësi nga vendi i ngjarjes.

Ngjarja ka ndodhur në qendër të qytetit pranë Prokurorisë ndërkohë që autori akoma nuk është idetifikuar.

Policia ndohet në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e aksidentit. /albeu.com/
Shtuar më 12/02/2019, ora 20:15
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori