E FUNDIT/ Makina përplas për vdekje kalimtarin në Shkozet
Pëlqej
Një ngjarje e rëndë ka ndodhur pak minuta më parë pranë Shkozetit.

Një makinë ka përplasur për vdekje një kalimtar dhe është larguar me shpejtësi nga vendi i ngjarjes.

Policia po heton për ngjarjen për identifikimin e viktimës dhe shoferit që shkaktoi ngjarjen e rëndë. /albeu.com/
Shtuar më 12/01/2018, ora 09:09
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori