Makina përfundon në kanal, një person humb jetën plagosen 2 të tjerë në Shkodër
Një akisident i rëndë ka ndodhur në aksin Shkodër-Velipojë teksa një person ka humbur jetën dhe 3 të tjerë janë plagosur, teksa makina ku udhëtoni përfundoi në kanal.

Si pasoje e aksidentit në orët e para të mëngjesit ka humbur jetën pasagjeri Ndue Gjokaj, ndërsa 3 personat e tjerë fatimirsisht janë jashtë rrezikut për jetën. /albeu.com/
Shtuar më 15/06/2019, ora 08:42
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori