Makina del nga rruga dhe përfundon në greminë, dy të plagosur
Një makinë është aksidentuar pasditen e sotme duke dalë nga rruga hyrse në Sarandë e duke përfunduar përmbys në një grop në anë të rrugës.

Burime bëjnë me dije se në mjet kanë qenë dy udhtarë, drejtuesi i mjetit dhe një pasagjer, të cilët kanë shpëtuar pa dëmtime serioze për jetën.

Menjëherë pas aksidentit në vendngjarje ka mbërritur policia e cila është kujdesur për pasagjerët deri në mbërritjen e autoambulancës.

Mësohet se personat kanë marrë mjekimin e nevojshëm dhe ndodhen jashtë rrezikut për jetën.
Shtuar më 23/07/2019, ora 17:48
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori