Lulzim Bashës i bie të fikët në Vlorë
Kreu i opozitës Lulzim Basha ka patur një moment të sikletshëm gjatë takimeve të tij në Vlorë.

CityNeës shkruan se gjatë takimeve ai ka kaluar një gjendje gati të fikëti dhe humbje ndjenjash.

Mendohet se kjo gjëndje ka ardhur për shkak të intensitetit të lartë të fushatës si edhe qendrimi për kohë të gjatë në diell kur mbajti fjalimin.

Mësohet se për momentin gjendja shëndetësore e kreut të opozitës është e mirë. /albeu.com/
Shtuar më 16/06/2017, ora 16:07

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori