"Luftë" në Tiranë, dëgjohen të shtëna me armë
shtëna me armë në kryeqytet. Mbrëmjen e sotme ka pasur të shtëna me armë në rrugën e “Dibrës” pranë QSUT-së dhe forca të shumta policie.

Fatmirësisht nuk ka patur të plagosur gjatë të shtënave.

Mësohet se është qëlluar me armë zjarri mes 2 makinash. Policia po punon për identifikimin e personave që kanë përdorur armët.
Shtuar më 16/01/2019, ora 21:24

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori