Lirohet nga burgu ish-drejtori i Hipotekës në Durrës
Ditën e sotme është liruar Ardjan Iliazaj ish drejtori i hipotekes në Durrës.

Apeli ka vendesur si masë shtërnguese atë të detyrimit të paraqitjes për Iliazaj.

Iliazaj u arrestua pak ditë më parë pasi akuzohej për tjetërsim të prionave në bregdet.

Gjykata e Shkallës së Parë kishte vendosur arrest në burg për iliazajn dhe 18 punonjës të tjerë të Hipotekës, Aluizni-t dhe ish punonjësit e ish-komunës Ishem. /albeu.com/
Shtuar më 14/11/2019, ora 16:47

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori