E FUNDIT/ Zhbllokohet supersfida, Barcelona-Sevilla (VIDEO)
Lihet në burg Enkeleda Hoxha
GJKKO nuk e ka ndryshuar masën e sigurisë për gjyqtaren e Krujës Enkeleida Hoxha, duke e lënë në "arrest me burg".

Avokati i saj, Ardian Visha e quajti të padrejtë vendimin e masës së sigurisë.

“I duhet të kujdeset për fëmijët dhe babanë e sëmurë. Edhe pse është etiketuar si ‘armike e popullit, është është një nënë e vetme që rrit fëmijët”, – tha ai.
Shtuar më 13/02/2021, ora 14:38

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori