Lidhje me Redjan Rrajën, gjykata vendos për kërkesat e Kejvinës
Gjykata e Krimeve të Rënda ka vendosur që t’i kthejë telefonin Kejvina Kthjellës, i cili ishte bllokuar bashkë me makinën dhe llogaritë bankare për shkak të hetimit për atentatin ndaj proikurorit Arjan Ndoj dhe personave që e shoqëronin.

Ndërkohë makina mbetet e bllokuar, po ashtu edhe llogaritë bankare.

Ajo u mor në pyetje nga prokurorët pasi u zbulua se kishte lidhje me Redjan Rrajën, personin e arrestuar nga policia si të dyshuar për atentatin e dy javëve më parë, nga ku humbi jetën Andi Maloku.

Shtuar më 19/11/2019, ora 10:35

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori