Ky është dënimi që kërkohet për vrasësin e tmerrshëm
Janë mbyllur hetimet dhe është dërguar në gjykatë cështja e vrasjes që tronditi Vlorën dhe mbarë opinionin shqiptar. Prokuroria kërkon burgim të përjetshëm për Ritvan Zykajn.

Ritvan Zykaj vrau 8 kushërinj të tij, mes tyre dy fëmijë të mitur

Masakrën e Selenicës tashmë ka hyrë si njëra nga ngjarjet e rënda në historinë shqiptare./albeu.com/

Shtuar më 19/02/2019, ora 13:13
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori