Krimet e Rënda zbarkojnë në spital për ti dhënë vendimin "Ronit të Shijakut"
Gjykata e krimeve të Rënda ka dhënë masën e sigurisë "arrest me burg" për Hekuran Hoxhën, i cili u arrestua disa ditë më parë në vijim të operacionit “Vol-Vo 4”.

Ndërkohë avokati i tij, Armand Tragaj, u shpreh se ndaj klientit të tij nuk ka prova dhe Hoxha i ka hehdur poshtë akuzat.

Sipas avokatit, masa iu komunikua kur ishte në QSUT, ku po mjekohet për shkak të problemeve me shëndetin. /albeu.com/
Shtuar më 21/01/2019, ora 15:28
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori