Ishte dërguar në Turqi, koronavirusi i merr jetën ish-deputetit të PS

Ish deputeti i Partisë Socialiste, Marko Bello ka ndërruar jetë në moshën 59-vjeçare si pasojë e koronavirusit.

Prej disa ditësh ndodhej në një spital në Turqi, aty ku dhe po merrte trajtimin e nevojshëm, por nuk ia ka dalë ti mbijetojë sëmundjes.

Marko Bello ka qenë deputet në Kuvend që nga viti 2001-2013.
Shtuar më 04/12/2020, ora 08:09

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori