Kërcet kallashnikovi në Elbasan
Të shtëna me armë zjarri janë dëgjuar pak më parë në Elbasan. Të shtënat, nga një armë e dyshuar si kallashnikov kanë ndodhur në aksin Elbasan-Mengël.

Ngjarja sapo ka ndodhur dhe për momentin nuk ka të dhëna se cili ka qenë objektivi i të shtënave.

Policia po shkon në vendin e ngjarjes për të sqaruar rrethanat e të shtënave shkruan abcnews.al.

Mësohet se deri më tani, në spital nuk është paraqitur ndonjë person me plagë prej armëve të zjarrit.

Shtuar më 09/12/2020, ora 13:18

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori