Kush janë 4 të arrestuarit për grabitjen e Rinasit
Kërcasin armët në Tiranë, të paktën një i vdekur
Një ngjarje e rëndë ka ndodhur mbrëmjen e sotme në Tiranë, pak minuta më parë.

Ngjarja ëhstë regjistruar pranë stadiumit Dinamo ku ka pasur të shtëna me armë, dhe dyshohet për të paktën një të vrarë.

Një person është qëlluar me armë zjarri dhe rrugës për në spital , ka gjetur vdekjen.

Ende nuk dihet identiteti i viktimës dhe rrethanat e ngjarjes.

Policia aktualisht ndodhet në vendngjarje dhe ka nisur hetimet.
Shtuar më 18/03/2019, ora 22:34
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori