E FUNDIT/ Kapet gati 7 kuintal drogë në Karaburun
Ditën e sotme policia e Vlorës ka sekuestruar një sasi të madhje droge në Karaburun.

Mësohet se është kapur rreth 700 kg kanabis në Karaburun.

Sasia e drogës është kapur pranë depove të Valanidhit dhe dyshohet se do të tranportohej për në Itali.

Policia ka nisur kërkimet për të kapur pronarët e drogëssekuestruar. /albeu.com/

Shtuar më 05/06/2018, ora 13:53

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori