Kapet drogë në portin e Durrësit, ka të arrestuar
Një sasi e konsiderueshme heroine dhe kokaine është sekuestruar në portin e Durrësit.

Policia kufitare në bashkëpunim me agjente te sektorit antidroge ne policinë e Durrësit gjatë një kontrolli zbuluan lëndën narkotike.

Agjentët ende nuk e kanë mbyllur operacionin.

Policia ndalon tre persona në lidhje me drogën e bllokuar.

Sasia e drogës ende e papërcaktuar kishte destinacion Italinë.
Shtuar më 27/03/2019, ora 20:52

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori