Kapen 796 kg drogë në Vlorë
Një tjetër sasi e madhe droge është sekuestruar në jug të Shqipërisë.

Një sasi prej 796 kg kanabis sativa dhe 59 litra benzinë janë sekuestruarzonën e Karaburunit në Vlorë.

Operacioni u zhvillua nga policia kufitare ditën e djeshme. /albeu.com/
Shtuar më 21/06/2018, ora 10:13

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori