Kapen 20 kg drogë në Korfuz, arrestohet 29-vjeçari shqiptar
Korfuz, kapen mbi 20 kg marijuane, arrestohet 1 shqiptar, ne kerkim 2 te tjere. Droga u kap ne veri te ishullit, ne nje zone pyjore prane bregdetit.

Droga e ndare ne dy canta, e futur ne 18 pako me peshe totale 20 kg 860 gram marijuane. Ne pranga nje shqiptar 29-vjec, ne kerkim dy shqiptare 19 dhe 20-vjec.
Shtuar më 11/09/2019, ora 22:12

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori