Kaos në burg, Klement Balili shtrohet me urgjencë në spital
Ndërkohë që 120 të dënuar po mbajnë grevë në spitalin e burgut në Peqin, Klement Balili është shtruar me urgjencë në spital.

I njohur ndryshe si "Eskobari i Ballkanit” nuk dihet se për çfarë arsye është shtruarspital.

Të burgosurt kanë firmosur një peticion ku kërkojnë dorëheqjen e Drejtorit Agim Ismaili si dhe të fiken dritat natën në qeli. /albeu.com/

Shtuar më 02/10/2020, ora 16:38

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori