Kamioni del nga rruga e bie në liqen, polumbarët në kërkim trupit të 37 vjeçarit
Një ngjarje e rëndë ka ndodhurKukës.

Një kamion ka dalë nga rruga dhe ka përfunduar në ujërat e liqenit të Fierzës në Kukës.

Kamioni drejtohej nga një 37 vjeçar me iniciale F.Ll. Ngjarja ka ndodhur në vendin e quajtur Ura e Kolshit.

Për gjetjen e trupit të drejtuesit të mjetit të tonazhit të rëndë janë angazhuar polumbarët e forcave RENEA.

Shtuar më 29/06/2020, ora 19:10

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori