Ja kush janë viktimat e ngjarjes së rëndë
Pëlqej
Nga informacionet e fundit të mbërritura bëhet me dije se viktimat nga ngjarja e rëndë janë katër gra tre burra dhe një fëmijë i gjini mashkullore.

Ngjarja e rëndë u shënua në Selenisë të Vlorës para pak orësh.

Autori është Ridvan Zykaj 24 vjeç dhe është ende në arrati./albeu.com/Shtuar më 10/08/2018, ora 19:47
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori