Ish-truproja e Berishës dorëzohet në polici
Ish-truproja e Sali Berishës është vetëdorëzuar në policinë turke. Këtë vendim të rëndësishëm e ka lajmëruar ai nëpërmjet një statusi në Facebook.

"Meqe nuk erdhen të më marrin, u dorëzova vetë në policinë turke"- shkruan Haxhia.

Ish-truproja e Berishës akuzohet për vrasjen e Azem Hajdarit dhe pas dorëzimit në policinë turke pritet dhe ekstradimi i tij drejt Shqipërisë.

Haxhia ka lajmëruar se nëse kthehet në Shqipëri do të rihapen edhe njëher dosjet të cilat sipas tij do të zbulojnë të vërteta të mëdha. /albeu.com/

Shtuar më 24/04/2018, ora 10:29
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori