I pandehuri i "Vol-vo 4" humb ndjenjat, shembet në tokë në seancën gjyqësore
Prej pak minutash në Gjykatën e Krimeve të Rënda po zhvillohet seanca për çështjen "Avdylaj" dhe pjesën tjetër të të arrestuarve të operacionit “Vol-vo 4”.

Por në këtë seancë ka ndodhur një incident, ku një prej të pandehurve ka humbur ndjenjat gjatë gjykimit.

Bëhet fjalë për Vlash Gazullin i cili është shëmbur në tokë pasi i ka rënë të fikët. /albeu.com/


Shtuar më 24/10/2018, ora 11:05

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori