I mituri pret damarët në Tiranë
Një ngjarje e rende ka ndodhur sot në Tiranë, ku një adoleshent ka tentuar të vrasë veten duke prerë damarët.

Burime zyrtare nga policia bëjnë me dije se ngjarja ka ndodhur në lagjen Shkozë të kryeqytetit, ku një 15 vjeçar është gjetur me damarë të prerë si edhe nën efektin e pijeve alkollike.

I mituri është dërguar menjëherë në spital dhe tani ndodhet nën kujdesin e mjekëve jashtë rrezikut për jetën. /albeu.com/
Shtuar më 14/03/2018, ora 14:55

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori