Humbasin kontaktin me familjet 2 fëmijë të klasës së 6-të
Kanë humbur kontaktet me familjet e tyre 2 fëmijë në fshatin Kastritot të Dibrës teksa burime bëjnë me dije se janë të klasës së 6-të.

Mësohet se fëmijët i kanë humbur kontaktet që prej orës 15:00 të pasditës së sotme ndërsaa prindërit kanë bërë edhe denoncimin në Polici.

Burime për Faxweb.al raportojnë se ndryshe nga sa u tha fillimisht, janë 2 dhe jo 5 fëmijë të humbur, ndërkohë që familjarët shprehen se fëmijët ishin nisur në drejtim të Bjeshkëve të Korabit.
Shtuar më 27/09/2019, ora 20:22

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori