Humb jetën nga COVID-19 Kasem Hysenbelliu

Presidenti i Fax News, Kasem Hysenbelliu ka humbur jetën nga COVID-19.

Prej disa kohësh ai ishte rënduar nga koronavirusi dhe kurohej në Greqi por nuk ka mundur që t'ja dalë dot betejës së vështirë.

Nipi i tij, Fatmir Hysenbelliu e ka bërë të ditur këtë lajm të hidhur me një postim në rrjetet sociale ku shkuan se do ta kujtojë gjithnjë xhaxhain e tij.

Hysenbelliu ishte aksioner i televizionit Fax News. Më herët ka qenë drejtor i përgjithshëm i News 24, Balkanweb dhe Gazeta shqiptare. Po ashtu, Kasem Hysenbelliu ka drejtuar dhe gazetat Panorama dhe Panorama Sport. /albeu.com/

Shtuar më 05/12/2020, ora 08:50

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori