Humb jetën 10-vjeçarja në Durrës, bie në kontakt me korrentin
Një ndarje tragjike ka ndodhur pasditen e sotme në durrës pasi sic raportohet një e mitur ka rënë në kontakt me rrymën elektrike dhe për pasojë ka humbur edhe jetën.

Ngjarja e rëndë ka ndodhurDurrës ndërkohë ende nuk dihet se në cfarë rrethanash ka ndodhur.

Durrës
Informacion Paraprak
Më datë 08.03.2019, rreth orës 16:20, në lagjen Nr 17, Durrës, ka rënë në kontakt me energjinë elektrike, në banesën e saj, shtetësja e mitur A.B., 10 vjeçe dhe si pasojë ka ndërruar jetë.

Grupi Hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punonë për zbardhjen e plotë të ngjarjes.
Shtuar më 08/03/2019, ora 16:57

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori