Helmohen tre policë
Tre punonjës së paraburgimit në Durrës dhe një i burgosur janë dërguarspital me simptoma helmimi.

Mësohet se ata kanë shfaqur probleme shëndetësore, pasi kanë konsumuar ushqim.

Personat që kanë shfaqur probleme janë dërguar menjëherë në spital dhe po marrin ndihmën e parë mjekësore.
Shtuar më 15/01/2019, ora 19:06
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori