E FUNDIT/ Helmohen 40 nxënës të një shkolle në Pukë
Një ngjarje e rëndë ka ndodhur pak orë më parë në Gjegjan të Pukës, ku mësohet se rreth 40 nxenësshkollës së fshatit janë helmuar në rrethana ende të pasqaruara.

Të helmuarit janë nxenësshkollës 9-vjeçare dhe pesë prej tyre janë në gjendje të rëndë, shkruan "Opinion".

Policia nuk ka zbardhur ende shkaqet e vërteta të helmimit të nxënësve, por dyshohet se në shkollë është përdorur dezinfektues. /albeu.com/
Shtuar më 04/10/2017, ora 14:50

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori