Gruaja nga Tirana kërcënon të hidhet nga kati i tetë (VIDEO)
-Një grua kërcënon me vetëflijim, pasi kundërshton ekzekutimin e vendimit nga Përmbarimi që kërkon ti marrë shtëpinë.

Ajo ka hipur në ballkonin e katit të tetë të pallatit në zonën e '9-katësheve' në kryeqytet.

Gruaja qëndron aty prej orës 10:15, ndërsa policia dhe zjarrfikësja janë larguar.

Shtuar më 11/02/2019, ora 13:14
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori