Gruaja i jep fund jetës me armë gjahu
Një ngjarje tragjike ka ndodhur mbrëmjen e sotme në Mamurras.

Burimet bëjnë me dije se një 59-vjeçare i dha fund jetës mbrëmjen e sotme me armë gjahu.

Policia njofton se rreth orës 22:20 në banesën e saj gruaja me inicialet A. Sh. u vetëvrarë me armë gjahu.

Policia thekson se grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e plotë të shkakut dhe rrethanave të ngjarjes, ndërsa pritet marrja në pyetje e familjarëve
Shtuar më 26/01/2021, ora 23:51

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori