E FUNDIT/ Milani nuk i ndahet Interit, kuqezinjtë mundin Romën por dëmtohet Ibra (
Granatë dhe të shtëna në zyrë, kush e donte të vdekur Fatos Tushen
Një ngjarje e rëndë ka ndodhur ditën e sotme në këtë fundvit duke tronditur gjithë Shqipërinë.

Një shpërthim i fuqishëm ka ndodhur në zyrën e kryetarit të Bashkisë. Për pasojë ka mbetur i plagosur Kryetari Fatos Tushe sëbashku me sekretaren e tij.

Po kush është autori i kësaj ngjarje?

Nga të dhënat paraprake abcnews.al mëson se bëhet fjalë për Gëzim Saraçi, i cili ka patur detyrën e shoferit të kryetarit.

Të dy të plagosurit janë dërguar urgjent në spital ku ndodhen në gjendje të stabilizuar aktualisht.
Shtuar më 31/12/2019, ora 09:49

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori