Grabitja e 4.6 mln, gjenden rreth 100 mijë euro në banesën e Hasan Kanaçit
Janë gjetur reth 100 mijë eurobanesën e Hasan Kanacit bën të ditur policia.

Hasan Kançi u arrestua mëngjësin e sotëm kur dyshohet se ka ndihmuar grabitësit nga brenda aeroportit ku u vonë 4.6 milion euro

Ndërkohë, bëhet e ditur se paratë e sekuestraura janë gjetur dhe në disa banesa të tjera, ndërsa vijon puna për kapjen e personave të tjerë. /albeu.com/

Shtuar më 15/06/2019, ora 11:51
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori