E FUNDIT/ Grabitet posta sekrete e Prokurorisë në Durrës
Një grabitje ka ndodhur ditën e sotme në Durrës.

Nga raportimet e para mësohet se ngjarja ka ndodhur rreth orës 10:30.

Mësohet se persona ende të paidentifikuar kanë grabitur postën sekrete të prokurorisë së këtij qyteti.

Policia ka nisur hetimet dhe pritet versioni zyrtar mbi ngjarjen. /albeu.com/


Shtuar më 08/05/2018, ora 14:30
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori