Grabitet në mes të ditës argjendaria në Elbasan
Një argjendari është grabitur këtë mesditë në qytetin e Elbasanit.

Një person i maskuar dhe i armatosur ka hyrë në dyqan dhe ka kërcënuar shitësen.

Sipas të dhënave paraprake grabitësi ka marrë një sasi të konsiderueshmes bizhuterish.

vijon..

Shtuar më 15/02/2020, ora 12:46

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori