Grabitet me armë një bankë në Tepelenë
Nën kërcënimin e armës persona ende të paidentifikuar kanë grabitur një bankë të nivelit të dytë në Tepelenë.

Ngjarja është shënuar orët e mesditës ku disa persona të maskuar dhe të armatosur kanë janë futur në bankë dhe kanë realizuar grabitje.


Shtuar më 28/01/2019, ora 15:43
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori