Gjykata jep vendimin për Stresin, u kap me armë dhe kokainë
Gjykata e Tiranës ka dhënë masën e sigurisë "arrest me burg" për këngëtarin Arkimed Lushaj, i cili njihet ndryshe edhe me emrin e artit "Stresi".

Togat e zeza kanë dhënë masën e sigurisë "arrest me burg" për Stresin pasi u kap dy ditë më parë me armë pa leje dhe një sasi të vogël kokaine në një dhomë hoteli në Linzë të Tiranës.

Ndërkoë, avokati i tij kërkoi lirimin e Stresit duke thënë se atë e kapën të zhveshur dhe nuk vërtetohet që arma e gjetur ishte e tij.

Policia deklaroi se dyshonte se Stresi ishte pjesë e një grupi kriminal që shpërndantë lëndë narkotike. /albeu.com/
Shtuar më 19/10/2018, ora 12:40

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori