Tërmet në Gjirokastër, lëkundjet ndjehen dhe në Himarë e Sarandë
Disa lëkundje termeti janë ndjerë në qytetin e Gjirokastres para pak minuta rreth orës 19:48, të cilat kane zgjatur për disa sekonda.

Bëhet e ditur se tërmeti ka qenë me forcë 3.8 ballë i shkallës rihter.


Shtuar më 05/09/2019, ora 20:05
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori