Gjendet trupi i një personi të vrarë në plazhin e Durrësit
Trupi i pajetw i njw mashkulli rup është gjetur nga një anije peshkimi 6 milje larg nga Durrësi.

Trupi mësohet se i përket një personi të vrarë. Ende nuk dihet identiteti i tij pasi trupi është gjetur i dekompozuar.

Me konstatimin e kufomës, Ekuipazhi i anijes së peshkimit "Emiliano" ka njoftuar me radio policinë. Ishte më tej Policia kufitare që ka transportuar në portin detar e më tej është dërguar në morg.

Viktima është vrarë e më pas mbështjellë me letër natriban. Nga këqyrja kufoma rezulton e dekompozuar dhe duhet të ketë disa muaj në det.
Shtuar më 18/08/2019, ora 10:24
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori