EMRI/ Gjendet trupi i pajetë i një burri në Gramsh
Një ngjarje e rëndë ka ndodhur sot në qytetin e Gramshit.

Një trupi i pa jetë është gjendur pranë lumit Devoll në vendin e quajtur Çekrez.

Viktima quhet Besnik Tabaku dhe është rreth moshës 53 vjeç.

Shtuar më 19/08/2019, ora 09:32
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori