Gjendet një person i plagosur në Urën Vajgurore
Një person është gjetur i plagosur mbrëmjen e sotme në Urën Vajgurore.

Nga të dhënat e para dyshohet se pronari i karburantit “Azizi” me inicialet I.A. është vetëplagosur me armë zjarri.

Ende nuk dihen rrethanat sesi ka ndodhur ngjarja.

Policia ka shkuar në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes.

Shtuar më 29/11/2020, ora 20:09

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori