Gjendet një i pajetë në Durrës
Një person është gjetur i vdekur në një apartament në qytetin e Durrësit.

Sipas informacioneve paraprake, apartamenti ndodhet pranë stadiumit.

Nuk dihen rrethanat e ngjarjes, ndërsa mësohet se personi është i gjinisë mashkullore.

Policia ndodhet në vendin e ngjarjes, dhe pohon se në vendngjarje ka edhe njolla gjaku. /albeu.com/
Shtuar më 24/10/2019, ora 15:15

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori