Gjendet i vrarë punonjësi i gardës në vendin e punës
Eshte gjendur i vrarë me armë zjarri një punonjës i Gardës së Republikës

Ai dyshohte sipas njoftimeve të para se ka vrarë veten

Ja njoftimi paraprak:

Rreth ores 23:00, te mbremjes se kaluar në ambjentet e Gardës se Republikes, teksa po kryente sherbimin prane hyrjes dytesore te institucionit, punonjësi i Gardes A.M., 30 vjeç, nga Permeti, dyshohet se ka vrarë veten me armen e sherbimit.
Per hetimin e rastit u ngrit nje grup i posaçem nen drejtimin e Prokurorise. Grupi hetimor ka administruar dhe sekuestruar prova qe forcojne dyshimin se akti eshte kryer ne kushtet e tronditjes psikike. Hetimet po vijojne per zbardhjen e gjithe rrethanave te ngjarjes.
Shtuar më 02/10/2018, ora 09:01
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori