Gjendet i vetëvarur një 54-vjeçar në Tiranë
Një ngjarje e rëndë raportohet në Tiranë.

Mësohet se një 54-vjeçar është gjetur i vetëvarur në vendin e quajtur Selitë e Vogel.

Ngjarja e rëndë është zbuluar rreth orës 22:20, ndërsa policia njofton se viktima është shtetasi me iniciale V.L.

Ende nuk ka të dhëna më shumë për ngjarjen, ndërsa policia ka shkuar në vendin e ngjarjes dhe është duke punuar pë zbardhjen e plotë të saj.

Informacion paraprak:

Më datë 02.10.2020, rreth orës 22:20, në vendin e quajtur Selitë e Vogël, është gjetur pa shenje jete, i vetë’varur shtetasi V.L, 54 vjeç.

Grupi hetimor dhe sherbimet e Policisë ndodhen në vendngjarje dhe po punojnë për zbardhjen e plotë të rrethanave të ngjarjes.
Shtuar më 02/10/2020, ora 23:41

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori