Gjendet i vetëvarur i moshuari në Kavajë
Një i moshuar ka vendosur t'i japë fund jetës duke u veëvarur. Ngjarja e rëndë ka ndodhur në lagjen Nr.5, tek rruga e “Ferrave”, Kavajë.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe vijon punën për zbardhjen e plotë të rrethanave të ngjarjes.

Njoftimi

Tiranë/Informacion paraprak

Më datë 16.09.2020, rreth orës 09:50, në lagjen Nr.5, tek rruga e “Ferrave”, Kavajë, në banesë, është gjetur pa shenja jete, i vetë’varur, shtetasi Sh.S., 84 vjeç.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe vijon punën për zbardhjen e plotë të rrethanave të ngjarjes.
Shtuar më 16/09/2020, ora 10:19

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori