Gjendet i varur në pemë një person në Tepelenë
Një 72-vjeçar është gjetur i varur në pemë në qytetin e Tepelenës.

Ngjarja e rëndë ka ndodhur në fshatin Qesarat gati 10 km në veri të Tepelenës.

Mësohet se i moshuari i qujatur Kujtim Shehu, vuante nga depresioni dhe është gjetur i varur në degën e një fiku nga një bari i zonës.

Sipas familjarëve Shehu është larguar nga banesa mëngjesin e sotëm herët dhe familja ishte vënë në kerkim te tij. /albeu.com/
Shtuar më 20/03/2019, ora 14:21

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori