Të shtëna në zonën e Ish-Bllokut? Policia raporton për një viktimë
Pak më parë, është njoftuar për të shtëna me armë në zonën e ish-Bllokut në Tiranë. Pas këtij njoftimi, forcat e policisë kanë shkuar në vendngjarje ku dhe kanë gjetur të pajetë një 67 vjecar

Trupi i pajetë është gjetur në rrugën "Ibrahim Rrugova". Sipas njoftimit të policisë, shkak i ngjarjes së rëndë është bërë arresti kardiak.

Njoftimi i policisë

Tiranë/Informacion paraprak

Me datë 20.11.2020, rreth orës 13:30, në rrugën "Ibrahim Rugova", dyshohet si pasojë e një arresti kardiak, ka ndërruar jetë shtetasi P.S., 67 vjeç.

Vijojnë veprimet me grupin hetimor për zbardhjen dhe sqarimin e rrethanave të ngjarjes.

Shtuar më 20/11/2020, ora 14:41

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori